Де взяти кредит без довідки про доходи


money safeТерміново потрібні гроші? Не проблема! На цьому сайті можна Ви дізнаєтеся як взяти позику готівкою протягом кількох десятків хвилин. Подайте заявку на короткостроковий позику і отримаєте гроші готівкою в рекордно короткі терміни.

Отримати терміновий позику можна перейшовши за посиланням "Відправити заявку"

Хочете дізнатися більше про те як взяти позику без довідки про доходи? Відвідайте сторінку "види позик". Також Ви можете дізнатися докладну інформацію про надання позик за посиланням "умови надання послуг".

Про гроші в борг.

У боротьбі за клієнтів банки все частіше стали видавати кредити без довідки про доходи. За визнанням заступника голови правління. УкрСиббанку Тараса Кириченко, 70% таких позик надаються тим, у кого та чи інша частина доходів не «засвічується» офіційно. За оцінкою начальника управління активних операцій фізичних осіб банку «Фінанси та Кредит» Віталій Шастун, частка кредитів в Україні, які видаються без офіційної довідки про доходи, - 90%.

Банкіри пояснюють це специфікою українського ринку. «У Києві більшість клієнтів уже перейшли на офіційні зарплати. Але в регіонах номінальні доходи залишаються дуже низькими », - говорить радник центру споживчого кредитування банку« Надра »Оксана Романів. «Зараз дуже мало клієнтів, у яких немає довідки про доходи. Частіше бувають випадки, коли в довідці вказана мінімальна зарплата. При цьому у таких позичальників вже є автомобілі та квартира », - зазначає вона.

Довіряють невеликі суми

Спочатку банки закривали очі на занадто низькі офіційні зарплати клієнтів, а тепер і зовсім перестали вимагати від них довідку про доходи. Зараз споживчий кредит до $ 3 тис. можна отримати безпосередньо в магазині, пред'явивши співробітникам банку тільки паспорт та ідентифікаційний код.

Щоб перевірити надійність позичальника, йому запропонують заповнити анкету. У деяких банках без довідки про офіційні доходи можна отримати кредит на суму, що перевищує $ 3 тис. Однак у цьому випадку для прийняття рішення фінустанові знадобиться кілька днів. Його співробітники неодмінно подзвонять в компанію, де ви працюєте, щоб перевірити рівень зарплати, вказаний в анкеті. Служба безпеки банку також проаналізує вашу кредитну історію і наявність непогашених позик.

«Чорні» списки банків

У неофіційних бесідах банкіри зізнаються, що єдиної і надійної системи оцінки позичальника досі не існує. Тому механізм визначення платоспроможності клієнта - це ноу-хау кожної фінустанови. «З паспорта позичальника ми отримуємо інформацію про нього і аналізуємо його кредитну історію. У нас величезна внутрішня база даних », - розповідає начальник управління споживчого кредитування Приватбанку Роман Негінський. Так, за його словами, в цій фінустанові не нададуть кредит, якщо потенційний клієнт знаходиться в «чорному» списку банків або не розрахувався за попередніми позиками.

У кредитних експертів достатньо способів перевірити вашу платоспроможність. «Гроші не можуть йти в нікуди. Клієнт заробляє і, відповідно, витрачає. Наявність у позичальника нерухомості, автомобіля, рахунки в банку і навіть відміток у закордонному паспорті про туристичних подорожах є підтвердженням його платоспроможності », - говорить Романів.

Гроші вперед

«За тих, хто обманює, платять ті, хто чесно повертає кредит, - стверджує Негінський. - Чим складніше процедура оформлення позики, чим більше документів надає клієнт, тим детальніше ми можемо проаналізувати ризики і запропонувати меншу процентну ставку. Тому що розуміємо, що ризик у нас в цьому випадку мінімальний ». Він відзначає, що навіть якщо ставка кредиту не змінюється, банки збільшують його вартість за рахунок комісій і зборів. «Як правило, банки не розкривають ефективну ставку. Навіщо лякати клієнтів? »- Міркує він.

Автор - Руслана Пісоцька
Джерело - http://delo.ua
                                                                                                                                                                      E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

Мапа сайту   |   Правила   |   Відправити заявку