Про компанію


 Свідоцтво про реєстраціюo kompanii

Юридична адреса: 49054, м. Дніпро, вул. Сергія Подолинського, 31Ж. офіс 202. Код за ЄДРПОУ: 38360810. Директор: Різник Ольга Юр'ївна.

 

Логотип «Тримай Гроші» - є зареєстрованим товарним знаком ТОВ «АРТ ФІНАНС» на території України, яке було засновано у вересні 2012 року.

У своїй діяльності товариство керується «Цивільним кодексом України», «Господарським кодексом України», Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», Законом України "Про ліцензування видів господарської діяльності",  Законом України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення".

Користуватися послугами «Тримай Гроші» легко і просто – кредити видаються на термін від 3 днів до 36 місяців і на суму від 200 до 300 000 гривень. 

Загальна сума платежів не буде змінюватися ні за яких умов! Ми не беремо ніяких прихованих комісій, немає жодного додадкового стахування, і, тим самим, немає зайвих переплат. Наші позики - це простий, швидкий і зручний спосіб зайняти гроші до заробітної плати, пенсії чи іншого надходження доходу.

По-перше, ймовірність отримання у нас позики велика - 85-90%.

По-друге, отримати у нас гроші - швидко, Вам знадобитися почекати всього 30 хвилин з моменту складання заявки до видачі кредиту.

По-третє, Ви можете отримати кошти як готівкою, так і перерахунком на іменну банківську карту.

Ми орієнтовані на швидке та якісне обслуговування наших клієнтів. Приходьте до наших відділень і переконайтеся в цьому самі!

o kompanii ludi vnizy

 

 
                                                                                                                                                                      E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

Мапа сайту   |   Правила   |   Відправити заявку