Терміновий займ в Україні


niz3Терміново потрібні гроші? Не проблема! На цьому сайті можна Ви дізнаєтеся як взяти позику готівкою протягом кількох десятків хвилин. Подайте заявку на короткостроковий позику і отримаєте гроші готівкою в рекордно короткі терміни.

Отримати терміновий позику можна перейшовши за посиланням "Відправити заявку"

Хочете дізнатися більше про термінові позики? Відвідайте сторінку "види позик". Також Ви можете дізнатися докладну інформацію про надання послуг надання позичок за посиланням "умови надання послуг".

Про термінові позики

Як відомо у грошей є одна вельми неприємна особливість - вони завжди закінчуються в самий невідповідний момент. Причому з подібним прикрим непорозумінням у своєму житті хоча б один раз напевно стикався будь-яка людина. Виходів з такої безглуздої ситуації як показує життя зовсім небагато, і вони відомі практично кожному.

Так, можна звернутися за терміновою позикою до близьким або знайомим, але в цьому випадку неодмінно доведеться вислухати тонну моралей, на тему як потрібно правильно розпоряджатися своїми фінансами. Адже, як відомо в нашій країні люди люблять давати безкоштовні поради, а от дати термінову позику дорогому родичеві - не дуже.

Звичайно, можна спробувати оформити так званий «приватний займ» - для цього необхідно буде звернутися до знайомих чи друзів. Але таке прохання може поставити в незручне становище і прохача і можливого кредитора. Адже в потрібний період друзі можуть мати такі ж стиснення фінанси.

Звичайно, завжди можна спробувати оформити звичайний кредит за паспортом, але в цьому випадку потенційний позичальник повинен бути готовий до довгого розгляду питання, адже поки оформляються всі необхідні документи, а так, же буде прийматися рішення про видачу кредиту в банку, може пройти не один день .

Тому оптимальним рішенням в даній ситуації є оформлення строкового позики.

Отже, що ж являє собою терміновий позику і на яких умовах його надають?

Терміновий займ, по суті, є звичайним споживчим кредитом, який видають на невідкладні потреби позичальника. І що важливо, терміни позики і сума залежать тільки від соторони видає позику.

Термінові позики найчастіше надаються невеликими сумами. У рідкісних випадках вони можуть бути видані без надання додаткових документів і на більшу суму. Однак плюсом даного виду кредитування є те, що гроші позичальник отримає на руки вже в день звернення. І нехай, здається, що сума позики незначна, однак як показує життя, що саме такі суми найбільше затребувані в нашій країні.

Швидкий або терміновий позику як правило, є короткостроковою позичкою. Найчастіше взяти позикові кошти можна буде на термін від 7 до 30 календарних днів. Причому такий обмежений термін так само цілком виправданий, адже у багатьох людей з'являється необхідність у короткостроковому позику приблизно за тиждень до зарплати. Втім, якщо позичальник не має можливість в термін погасити свій борг, то він може просто продовжити термін погашення ще на термін від 1 до 30 днів.

Для отримання термінового позики від позичальника вимагається лише наявність паспорта з місцевою пропискою. Крім того не вимагається надання застави або наявності поручителів. Термінові позички, що видаються на невеликі терміни, мають, напевно, всього один істотний недолік, а саме це його ціна. Адже, як усім відомо, фінансові компанії є комерційною організацією кінцева мета, якої отримання прибутку, отже, вони не будуть займатися благодійністю. Так останнім часом такі позички найчастіше видаються не менше 2% в день.

Отже, якщо терміново потрібні готівкові грошові кошти то можна сміливо йти в "Тримай гроші" і оформляти позику, в результаті всього протягом години бажана сума буде у Вас в кишені.
 
 
                                                                                                                                                                      E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

Мапа сайту   |   Правила   |   Відправити заявку