Де взяти гроші в борг готівкою


money 4Терміново потрібні гроші? Не проблема! На цьому сайті можна Ви дізнаєтеся як взяти позику готівкою протягом кількох десятків хвилин. Подайте заявку на короткостроковий позику і отримаєте гроші готівкою в рекордно короткі терміни.

Отримати терміновий позику готівкою можна перейшовши за посиланням "Відправити заявку"

Хочете дізнатися більше про те як взяти гроші в борг? Відвідайте сторінку "види позик". Також Ви можете дізнатися докладну інформацію про надання позик за посиланням "умови надання послуг".

Гроші в борг.

Існує безліч прикмет і повір'їв з цього приводу. Деякі з них суперечать один одному. Одні прислів'я вчать давати гроші в борг завжди, інші - лише в деяких випадках, треті взагалі не рекомендують давати у тимчасове користування свої фінанси. Можливо, дозволити спірний питання допоможе порада того, хто ось вже багато століть вважається наймудрішою людиною, - відомого царя Соломона. У книзі Еклезіаста він писав: «Хліб свій пускай по воді, бо по багатьох днях знов знайдеш його». Що ж це значить? У ті далекі часи була традиція - пускати хліб по воді для бідних, голодних і подорожніх, щоб їм було що поїсти. Це добра справа - свого роду матеріальна допомога.

Соломон закликав допомагати нужденним. Він був упевнений, що подібні добрі справи завжди повертаються і окупаються сторицею. При цьому важливий момент щирості. Коли людина допомагає не тому, що чекає: все добро повернеться до нього з відсотками, але тому, що просто хоче допомогти тим, хто поруч.

Звичайно, це не означає, що потрібно давати гроші в борг всім і завжди або ж віддавати бідним все до копійки і самому при цьому залишатися без грошей. Однак, якщо є можливість допомогти ближньому своєму, чому б цього не зробити? Хто знає, бути може, через якийсь час ви самі опинитеся в такій ситуації і чиясь допомога буде до речі ...

Скільки ж позичати грошей? На це питання доведеться відповідати самостійно. Кажуть, віддати в борг можна ту суму, про яку потім не будете жалкувати, якщо вам її не повернуть. Можливо, буде і таке, коли ви вимушено відмовите людині - якщо у вас самих фінансові труднощі. У будь-якому випадку це індивідуальний вибір і особисте рішення, яке, перш за все, повинно виходити з серця.


Гроші в борг: прикмети

Згідно прикметам гроші в борг не рекомендується позичати на ніч. Коли сонце зайшло за обрій, не варто навіть сміття з дому виносити (а тим більше гроші). Вважається, що це - до розорення. До речі, також не можна на ніч дивлячись перераховувати гроші. Краще це робити вранці, коли день тільки починається. У цей час можете вважати грошики скільки душі завгодно. Чим частіше це робити, тим більше енергії достатку ви привернете в будинок.

Давати в борг або ж повертати свої борги краще вранці - це найсприятливіший час для активації руху грошової енергії.

Невдалі дні для позик: понеділок, вівторок і неділю. Як це не дивно звучить, але краще давати гроші в борг, ніж у когось позичати самому. Ще одне підтвердження Соломонової мудрості. Коли допомагаєш іншому, до тебе добро повертається і ти перестаєш потребувати (принаймні, пропадає необхідність самому позичати гроші).

Не будьте жадібними і частіше давайте милостиню жебракам. Особливо в церковні свята. Пам'ятайте, що в написано в Біблії: «Та не збідніє рука, що дає».
                                                                                                                                                                      E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

Мапа сайту   |   Правила   |   Відправити заявку